بازرگانی آویژه
خانه / زعفران / صادرات زعفران ایران به ترکیه

صادرات زعفران ایران به ترکیه

صادرات زعفران ایران به ترکیه 

عرضه زعفران ممتاز ایرانی در ترکیه به عنوان یکی از بازارهای مهم صادراتی ایران، می تواند سود خوبی نصیب فعالان این حوزه نماید ولی قبل از هر چیز شناخت کافی از بازار این کشور امری مهم می باشد.

صادرات زعفران ایران به ترکیه

 

از میان کشورهای مختلفی که بازار هدف صادرات و عرضه زعفران ممتاز تولید شده در ایران هستند، معمولاً کشورهای همسایه به دلیل نزدیکی و موقعیت جغرافیای جزء بهترین گزینه ها می باشند، بنابراین صادرات زعفران ایران به ترکیه یک موقعیت عالی محسوب می شود.

ترکیه همچنین در بحث خرید مغز پسته و زرشک ایرانی نیز داوطلب است.

زعفران عمده را از ما تهیه کنید

صادرات و عرضه زعفران ممتاز در ترکیه

مانند هر بازار دیگری برای انجام یک تجارت موفق با ترکیه، لازم است تا به خوبی از وضعیت اقتصادی و شرایط حاکم بر بازار ترکیه و نیز شرایط کار بازرگانان و تجار ترک اطلاعات کافی داشته باشیم.

صادرات زعفران ایران به ترکیه

 

یکی از نکاتی که در عرضه زعفران ممتاز و صادرات آن به این کشور وجود دارد توجه به این نکته است که زعفران وارد شده به این کشور معمولاً یا وارد مناطق آزاد شده و پس از آماده سازی و بسته بندی مجدد، دوباره صادر می شوند.

و یا در بازار داخلی کشور ترکیه عرضه و به فروش می رسند.

طبیعی است که در حالت دوم، اگر برندهای معروف زعفران ایرانی، بتوانند با عرضه زعفران ممتاز به صورت بسته بندی، برندسازی و تبلیغات درخوری داشته باشند، بدون شک کار برای معاملات بعدی و سفارش خرید زعفران از ایران هموار تر می گردد.

در مورد تجار ترک نیز باید توجه داشت که مشکل عمده و مهمی که وجود دارد، بد حسابی آنان است که بدون شک اگر در صورت مدیریت درست و کار اصولی بتوان این مسئله را حل نمود، می توان موفقیت های قابل توجهی در زمینه ی تجارت و صادرات زعفران به ترکیه به دست آورد.

در پایان یادآوری می شود زعفران سرگل به عنوان یکی از بهترین زعفران ها برای بسته بندی با قیمت و کیفیت مناسب برای کار در این بازار است.

صادرات زعفران ایران به ترکیه
اگر شما هم علاقمند به تجارت در زمینه این طلای سرخ هستید، زعفران ارگانیک را بصورت عمده از ما تهیه کنید.

جهت خرید عمده زعفران ارگانیک کلیک کنید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی سرمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 021 22 45 50 60
پست الکترونیکی: info@velarorosy.com

مطلب پیشنهادی

قیمت زعفران

ارزان ترین قیمت زعفران در بازار

قیمت زعفران را از کارشناسان سایت ما بپرسید. ما در این سایت تمام تلاش خود …

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بازرگانی آویژه