بازرگانی آویژه
خانه / برنج / قیمت روز برنج ایرانی عمده در نمایندگی های فروش برنج

قیمت روز برنج ایرانی عمده در نمایندگی های فروش برنج

برنج یکی از عمده محصولات کشاورزی می باشد که دارای بازار فروش بالایی در کشور است.قیمت روز برنج ایرانی عمده در عمده فروشی های برنج و یا فروشگاه هایی که این محصول را به صورت عمده توزیع می نمایند موجود است. قیمت برنج ايراني بسته به کیفیت آن بسیار متفاوت می باشد. علاوه بر فروشگاه ها می توان قیمت برنج را به صورت آنلاین از سایت های فروش برنج به دست آورد. قیمت برنج آنلاین وابسته به کیفیت آن می باشد و هر چه برنج با    کیفیت تر باشد قیمت آن بالاتر است. در خرید برنج ایرانی باید بسیار خبره بود و برنجی را انتخاب کرد که پخت عالی داشته باشد. هرچه برنج کهنه تر باشد پخت آن راحت تر است.

قیمت روز برنج ایرانی عمده در نمایندگی های فروش برنج

شناخت انواع برنج های تولید شده با کیفیت در ایران

شناخت انواع برنج های تولید شده با کیفیت در ایرانشناخت انواع برنج های تولید شده با کیفیت در ایران بسیار مشکل بوده و باید تجربه کافی در این زمینه داشت. برنج دانه بلند یکی از انواع برنجی است که در بازار از فروش خوبی برخوردار است. شهرهای مختلف ایران کشت برنج در آن انجام می گیرد اما شهرهای شمالی بهترین برنج را به بازار عرضه می نمایند زیرا آب و هوای این مناطق بسیار مستعدکشت برنج است. در شناخت برنج باید به محل کشت آن توجه کرد. گاهی شالیکاران برنج برداشت دوم هم دارند به این صورت که یکبار برنج را برداشت کرده و ساقه های آن باقی می ماند که به صورت دیم آبیاری می شود. اگر این کشت به صورت مناسب آبیاری شود برنج برداشت شده دارای کیفیت خوبی خواهد بود .

بهترین مکان برای خرید با کیفیت ایرانی با قیمت پایین

بهترین مکان برای خرید با کیفیت ایرانی با قیمت پایینبهترین مکان برای خرید با کیفیت ایرانی با قیمت پایین در شهرهای شمالی و خرید از خود کشاورزان به صورت مستقیم است. در این حالت واسطه حذف شده و برنج مرغوب را می توان به صورت مستقیم و با قیمت کم از شالیکاران خریداری نمود. در شهرهای شمالی کشور هم چنین توزیع کنندگان عمده برنج یافت می شوند که برنج مرغوب را با قیمت پایین به مشتری عرضه می نمایند. در فروشگاه ها نیز برنج در بسته بندی های متفاوت با وزن های مختلف به مشتری عرضه می گردد.از طریق سایت های اینترنتی که وابسته به این شهرها و تولید کنندگان و یا توزیع کنندگان هستند نیز می توان خریدی با کیفیت بالا و قیمت پایین داشت. بهترین مکان برای خرید برنج ابتدا استان مازندران ،گیلان، گلستان و درنهایت استان فارس می باشد. 

آخرین قیمت برنج های ایرانی در سال ۹۸

آخرین قیمت برنج های ایرانی در سال 98آخرین قیمت برنج های ایرانی در سال ۹۸ در فروشگاه ها ، عمده فروشی ها و سایت های فروش برنج موجود است.قیمت برنج قهوه ای در بازار نسبت به سایر انواع برنج کمتر است. قیمت برنج طارم و قیمت برنج هاشمی نیز در این مراکز فروش مشخص است. البته به علت این که این دو نوع برنج از کیفیت بالایی برخوردار هستند نسبت به سایر برنج ها قیمت بالاتری دارند. در سال ۹۸ قیمت برنج نسبت به سایر سال ها افزایش بیشتری داشته است. در سایت های اینترنتی نیز می توان قیمت به روز انواع برنج ایرانی را مشاهده کرد و بعد از انتخاب برنج مرغوب با قیمت مناسب آن را خریداری نمود. 

صادرات انواع برنج ایرانی به عراق

صادرات انواع برنج ایرانی به عراق صادرات انواع برنج ایرانی به عراق صورت می گیرد.یکی از کشورهایی که علاقه بسیاری به برنج ایرانی و واردکردن آن دارد کشور همسایه عراق است. حجم صادرات برنج به این کشور بسیار بالا می باشد. علاوه بر عراق کشورهای دیگری نیز تمایل به وارد کردن برنج ایرانی دارند که می توان به کشور ارمنستان، روسیه و آلمان اشاره کرد. هم چنین می توان صادرات برنج به کشور قطر را در چرخه اقتصادی قرار داد.صادرات برنج به کشورهای همسایه  می تواند به چرخه اقتصادی کشور کمک نماید و ارز قابل توجهی را وارد اقتصاد نماید. در صادرات باید در وهله اول اعتماد مشتری را به دست آورد تا بتوان در طولانی مدت آن کشور را در زمره شریکان تجاری قرار داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی سرمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 021 22 45 50 60
پست الکترونیکی: info@velarorosy.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش برنج بینام کشت دوم در فروشندگان عمده این محصول

قیمت فروش برنج بینام کشت دوم در نزد فروشندگان عمده این محصول بسیار مناسب می باشد؛ و خریداران قادرند در حجم های بالا این محصولات را سفارش دهند. بسیاری از مراکز ف

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بازرگانی آویژه