بازرگانی آویژه
خانه / برنج / قیمت انواع برنج هندی موجود در بازار و نمایندگی های فروش

قیمت انواع برنج هندی موجود در بازار و نمایندگی های فروش

قیمت انواع برنج هندی موجود در بازار و نمایندگی های فروش برنج در سراسر کشور بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است و می توان رنج قیمت متنوعی را در بازار برنج سراسر کشور مشاهده کرد.

علاوه بر این قیمت مواد غذایی هم مانند دیگر محصولات دچار نوسانات زیادی است و نمی توان قیمت دقیقی از انواع مختلف برنج ها مانند برنج های هندی را عرضه کرد. زیرا قیمت ها دچار نوسان است.

برنج از جمله پر مصرف ترین مواد غذایی است که در خانواده های ایرانی استفاده می شود و بازار خرید و فروش آن همیشه رونق زیاد دارد لذا علاوه بر تولیدات داخلی برنج که از شمال کشور به بازار عرضه می شود، واردات انواع برنج نیز از کشور های مختلف صورت می گیرد. از جمله این کشور ها می توان به هند، پاکستان، اروگوئه و … اشاره کرد.

قیمت انواع برنج هندی موجود در بازار و نمایندگی های فروش

فروش انواع برنج خارجی در ایران

فروش انواع برنج خارجی در ایرانفروش انواع برنج خارجی در ایران از رونق خوبی برخوردار است و در بازار سراسر کشور می توان انواع مختلف برنج های خارجی را پیدا کرد.

برنج های وارداتی به ایران عموما از کشور های هند و پاکستان وارد کشور می شوند و می توانید این محصولات را در بازار شهر های مختلف پیدا کنید. برنج های هندی و پاکستانی به دلیل قد بلندی که پس از پخت دارند و همچنین مزه ی خوبشان مورد استقبال فراوان قرار گرفته اند. علاوه بر این واردات برنج از کشور های دیگری نیز صورت می گیرد و شما می توانید برنج های وارداتی از اروگوئه و …. را در بازار خریداری نمایید.

قیمت هر کیلو برنج وارداتی از هند در ایران

قیمت هر کیلو برنج وارداتی از هند در ایرانقیمت هر کیلو برنج وارداتی از هند در ایران به دلیل پارامتر های مختلف متفاوت است. عموما برنج های هندی به صورت درجه یک و درجه دو در بازار ایران وجود دارند و بسته به کیفیت آن ها قیمت آن ها فرق می کند. از طرفی میزان قد کشیدن، عطر و بوی خوش برنج، طعم و مزه ی آن و بسته بندی برنج در قیمت آن در بازار پارامتر های اثرگذاری هستند. و اشخاصی که به دنبال خرید برنج هستند علاوه بر قیمت، این پارامتر ها را نیز در نظر می گیرند.

می توانید از طریق مراکز معتبر عرضه برنج در سراسر کشور قيمت برنج ايراني، هندی و پاکستانی را به صورت دقیق و به روز بدست آورید. همچنین سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مختلفی می توانند در این زمینه به شما کمک کنند و قیمت انواع مختلف برنج از جمله قیمت برنج هاشمی، قیمت برنج محسن، قیمت برنج خاطره و …. را به شما بدهند.

برند های برنج هندی موجود در بازار ایران

برند های برنج هندی موجود در بازار ایرانبرند های برنج هندی موجود در بازار ایران بسیار زیاد است و با توجه به حجم بالای خرید و فروشی که در بازار برنج صورت می گیرد شرکت ها و برند های مختلفی در زمینه واردات برنج های هندی به کشور فعالیت می کنند.

از جمله نام آشنا ترین برند های معروف برنج هندی در کشور، برنج محسن و برنج خاطره هستند. برنج محسن قیمت مناسبی در بازار دارد. همچنین کیفیت خوب آن باعث ترغیب اشخاص به خریداری آن شده است. قیمت برنج خاطره نیز مناسب است و به همراه عطر و مزه ی آن باعث فروش بالای آن در بازار شده است.

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر راجع به برند های مطرح برنج وارداتی به کشور می توانید از افراد فعال در حوزه برنج کمک بگیرید.

فروش برنج هندی در بسته بندی های ده کیلویی به صورت عمده

فروش برنج هندی در بسته بندی های ده کیلویی به صورت عمدهفروش برنج هندی در بسته بندی های ده کیلویی به صورت عمده و جزئی توسط شرکت های وارد کننده و نمایندگی های پخش این فرآورده های غذایی در بازار کشور صورت گرفته می گیرد.

عموما برنج های هندی در بسته بندی های ده کیلویی در بازار وجود دارد در حالیکه برنج های داخلی را می توان در بسته بندی های ده، بیست، سی و پنجاه کیلویی نیز در بازار مشاهده کرد.

برای خرید برنج های هندی ده کیلویی می توان از طریق مراکز پخش عمده برنج در سراسر کشور اقدام کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی سرمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 021 22 45 50 60
پست الکترونیکی: info@velarorosy.com

مطلب پیشنهادی

خرید برنج هاشمی در بسته بندی های ده کیلویی به قیمت عمده

همانگونه که می دانید در کشور ما علی الخصوص در شمال کشور شالیزار های زیادی وجود دارند که در آن ها برنج کاشت می شود. این برنج ها هر کدام دارای نوع خاص خود و کیفیت

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
بازرگانی آویژه