مجموعه بازرگانی آویژه سبز فردا شما را به خرید بهترین محصولات ارگانیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش برنج فجر در بسته بندی های مختلف

آنچه در این مقاله خواهید خواند...

فروشنده برنج فجر با بهترین قیمت در شمالخرید برنج فجر در بسته بندی های ده کیلوییفروشنده برنج فجر به صورت عمدهقیمت هر کیلو برنج فجر در بازار

همانگونه که همه ما اطلاع
داریم برنج شمال ایران از جمله بهترین برنج های موجود در کشور و حتی در بازار
خارجی است. به طوری که کشور های زیادی خواهان آن می باشند. برنج هایی که در شمال
ایران کاشت می شوند دارای انواع مختلفی می باشند. یکی از انواع برنج های شمالی برنج
فجر است که علاوه بر این در  شهر های شمالی به فروش می رسد در بیشتر شهر های
کشور نیز به مشتری ها عرضه می شود. فروش برنج فجر در بسته بندی های مختلف از سوی
مراکز فروش انجام می شود. و هر کدام از مشتری های خرید برنج بر اساس نیاز خود بسته
مورد نظر شان را تهیه و خریداری می نمایند
.

فروش برنج فجر در بسته بندی های مختلف

فروشنده برنج فجر با بهترین قیمت در شمال

فروشنده برنج فجر با بهترین قیمت در شمالفروشنده های زیادی در کشور وجود دارند که به امر فروش برنج از جمله برنج فجر مشغول می باشند. این فروشنده ها برنج فجر را به قیمت یکسان به فروش می رسانند. اما فروشنده برنج فجر با بهترین قیمت در شما به فروش ارزان این نوع برنج می پردازد. به طور کلی برنج هایی که در شمال کشور کاشته و تولید می شوند،در شهر های شمالی دارای قیمت مناسب تری نسبت به شهر های دیگر دارند. دلیل این امر این است که زمانی که انتقال به شهر های دیگر صورت می گیرد هزینه حمل و نقل و کارگرانی که آن ها را جا به جا می کنند نیز بر قیمت برنج افزوده می شود و بتعث می شود که در شهر های دیگر کشور فروشنده ها این برنج ها را با قیمت بیشتر به فروش برسانند.اما بعضی از فروشنده ها به فروش برنج فجر ارزان اقدام می کند تا از این طریق بتوانند برنج های بیشتری را به فروش برسانند. مشتری های خرید برنج نیز در این زمان خرید خود را انجام می دهند تا بتوانند مبلغ کمتری را برای خرید برنج پرداخت کنند.

خرید برنج فجر در بسته بندی های ده کیلویی

خرید برنج فجر در بسته بندی های ده کیلوییتمام برنج هایی که تولید می شوند در بسته بندی های مختلفی به بازار فروش عرضه می شوند. برنج فجر نیز با بسته بندی های گوناگون به بازار فروش وارد می شود. هر کدام از بسته بندی ها مشتری های خود را دارند. خرید برنج فجر در بسته بندی های ده کیلویی مشتری های زیادی را به خود جذب کرده است. برنج فجر ده کیلویی به دلیل اندازه متوسط آن مورد توجه خانه داران قرار گرفته است. 

فروشنده برنج فجر به صورت عمده

فروشنده برنج فجر به صورت عمدهفروشنده های برنج فجر، این محصول را هم به صورت خرده و هم به صورت عمده به فروش می رسانند. بعضی از خانواده ها هستند که مصرف برنج به مقدار زیاد ندارند. از این رو به خرید خرده برنج می پردازند و نیاز خود را بر طرف می کنند. اما بعضی از خانواده ها به دلیل مصرف زیاد برنج و همچنین تعداد زیاد افراد خانواده اقدام به خرید عمده برنج می نمایند.قیمت برنج فجر برای مشتری های عمده و خرده فرق دارد. زمانی که مشتری ها به خرید خرده اقدام می کنند قیمت خرید برای آن ها کاهش نمی یابد اما زمانی که مشتری ها به روش عمده خرید می کنند، فروشنده برنج تخفیفی روی محصولات خود قرار می دهد و قیمت را برای این مشتری ها کاهش می دهد.به همین دلیل است که خنوار های با تعداد زیاد و رستوران ها و هتل ها خرید عمده را بر خرده ترجیح می دهند. از این جهت برنج فجر عمده در بازار به فروش می رسد.

قیمت هر کیلو برنج فجر در بازار

قیمت هر کیلو برنج فجر در بازار قیمت هر کیلو برنج فجر در بازار با قیمت انواع دیگر برنج متفاوت می باشد. به طور کلی، قیمت برنج های مختلف بر اساس کیفیت آن ها تعیین می شود. این نوع برنج که محبوب همگان قرار گرفته است از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و قیمت هر کیلو از آن را برای فروش، تولید کننده آن با توجه به زحماتی که در هنگام تولید آن کشیده است و همچنین نوع کیفی آن مشخص می کند و برای فروش به نمایندگی های خود در مناطق مختلف ارسال می نماید.

علی سرمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی سرمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09190300027

phone iconشماره تماس دفتر مرکزی: 02122455060

phone iconشماره تماس دفتر پخش: 02177799226

phone iconشماره فکس: 02122458473

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: organicvision.ir@

email icon ایمیل: AvizheSabzFarda@gmail.com

مجموعه بازرگانی آویژه سبز فردا شما را به خرید بهترین محصولات ارگانیک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonتماس بگیرید